Spaní ve školce - pyžamková párty

Přespání v mateřské škole – akce je určena pouze pro děti, které odchází do Základních škol – dítě přespí v mateřské škole pokud je zdravé a zvládá odloučení od rodičů i přes noc.
Ze čtvrtku 23. května na pátek 24. května mají děti, které odchází na základní školu, možnost přespat v mateřské škole.
Pro děti máme připravený zábavný program, jehož součástí bude vycházka do lesa, společná chutná večeře, aktivity ve třídě, kino
s popcornem a limonádou, večerní průzkum školky s baterkou, pohádka na dobrou noc.
Děti potřebují:
 plyšáka nebo oblíbenou hračku do postele,
 baterku,
 pyžamo (platí pro děti, které v MŠ běžně neodpočívají po obědě),
 spacák (pokud děti mají a chtějí v něm spát),
 spodní prádlo a oblečení na následující den, krém na obličej (zubní pastu i kartáček děti v MŠ mají),
 pokud Vás něco důležitého napadne, tak dětem dejte,
 A HLAVNĚ DOBROU NÁLADU!
Dětem můžete dát upečenou sladkou nebo slanou buchtu nebo ovoce.
Prosíme rodiče, aby zvážili odchod dětí z MŠ v pátek po obědě – z důvodů pro některé děti k delšímu a možná i náročnému odloučení s rodiči.
Děkujeme za spolupráci.
Kolektiv zaměstnanců MŠ