Reference rodičů

Ivana Zezulčíková

S manželem si tuto školku nemůžeme vynachválit. Syn nastoupil do speciální oční třídy, když měl 2 a třičtvrtě roku v době „covidové“. Z nástupu jsem měla strach vzhledem k době, k jeho věku i věkově smíšeným třídám, ale od prvního dne probíhalo všechno na výbornou. Paní učitelky, paní asistentky i oční sestřička jsou vždy usměvavé (což takový pozitivní přístup v téhle době obdivuju), pokud se na něco zeptám, vždy mi vše vysvětlí nebo poradí, co a jak, a syn se každé ráno do školky moc těší. Díky oční sestřičce už i kontroly u očního lékaře probíhají bez řevu a s úsměvem, protože už je ze školky na různá cvičení očí zvyklý. Nikdy jsme do školky nešli s pláčem, syn to tam prostě zbožňuje. Paní učitelky se i nám rodičům snaží přiblížit, co všechno ve školce děti dělají pomocí nádherně zpracovaných videí. Domů si odnášíme i spoustu krásných výrobků, které paní učitelky s dětmi vytváří a moc se nám líbí, jak se ve školce slaví narozeniny dětí i různé svátky. Je vidět, že se ve školce snaží (i přes aktuální úskalí a omezení) vytvořit dětem pořád to krásné bezpečné prostředí s co nejmenším dopadem na ně a toho si moc vážím. Lepší školku jsme si vybrat nemohli, DĚKUJEME!

Gabriela Barilla

Děkuju za krásný nový web a hlavně za to, že děti chodí do školky rády! Po tom náročném období, které bylo na jaře, přichází pravděpodobně ještě horší a moc si vážím toho, že se to dětí moc nedotýká. Taky jsem ráda za přístup k předškolákům, vím, že v heterogenních třídách to není jednoduché. A mám teď v Zajíčcích předškoláka i tříleťáka a oba jsou naprosto v pohodě. Tak moc děkuju za Vaši práci.

Eva Piegerová

S touto školkou jsem maximálně spokojená. Isabelka měla celkem těžký začátek nástupu do školky, ale díky učitelkám, které se mi snažily maximálně pomoct jsme to velice rychle zvládly a Bela teď kráčí do školky s úsměvem smiley.