ODSTÁVKA ELEKTŘINY

Dne 4. 2. 2020 bude přerušená dodávka elektřiny pro naší mateřskou školu v době od 7.30 – 15. 30 hodin. V uvedené době nepoteče teplá voda, nepůjde topení, světlo. Bližší informace v MŠ.

PŘERUŠENÍ (OMEZENÍ) PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY V ROCE 2020

• ČERVENEC OD 1. 7. 2020 – 31. 7. 2020 (22 prac. dnů)
  • SRPEN OD 25. 8. – 31. 8. 2020 (5 prac. dnů)

-PROVOZ V SRPNU PROBĚHNE V MŠ DVORNÍ.

-NÁHRADNÍ PROVOZ ZAJIŠŤUJE MŠ ČS. EXILU

BLIŽŠÍ INFORMACE V SEKCI ŠKOLKA- PRÁZDNINY.

Krásné prožití svátků vánočních,
hodně zdraví, štěstí a úspěchů
v novém roce přeje kolektiv zaměstnanců

MŠ V ZAHRADÁCH.

OMEZENÍ PROVOZU V DOBĚ VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN

OD 23.12. (VČETNĚ) DO 31.12.2019 BUDE MŠ UZAVŘENA. JEDNÁ SE O 4 PRACOVNÍ DNY. OTEVŘENO OD 2.1.2020 ( ČTVRTEK).

KOLEKTIV MŠ PŘEJE KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ.

Stanovení úplaty na školní rok 2019/2020

HRY BEZ HRANIC

• DLOUHOLETÁ SPOLUPRÁCE SE ZŠ PORUBSKÁ- SPORTOVNÍ DOPOLEDNE PLNÉ HER A ZÁBAVY

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2019

• SLAVNOST NA ZAHRADĚ NAŠÍ ŠKOLIČKY PŘI PŘÍLEŽITOSTI VYŘAZOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ- PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY.

STANOVENÍ ÚPLATY NA OBDOBÍ - 1. 9. 2019 do 31. 8. 2020.

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ MŠ V ZAHRADÁCH

DÁREK KE DNI ZEMĚ

V rámci oslav Dne Země dnes děti zasadily po dohodě s lesníkem strom v lesoparku Myslivna.

Děti byly z této akce velice nadšené!

POLYTECHNICKÁ VÝCHOVA V NAŠÍ ŠKOLIČCE PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

"MONTESSORI BUDKA"- VYROBENÁ TENTO TÝDEN

VELIKONOČNÍ STROM

Dominantou před naší školičkou je v tomto období jistě velikonoční strom, který jsme společně s dětmi nazdobili.

Každá třída si připravila velikonoční vajíčka- byly využity různé výtvarné techniky. Během zdobení stromu jsme si zazpívali jarní písně a také zarecitovali básničky.

TATÍNKOVÉ V AKCI Č. 2

• Opět patří velké poděkování tanínkům - (pan Barilla, Tichý a Buroň) za finální nátěr. Jeden z domků bude sloužit k výuce polytechniky s panem Ficem a druhý domeček bude sloužit k uschování zahradnického nářadí.

TATÍNKOVÉ V AKCI...

• Dovolte nám, abychom touto cestou poděkovali tatínkům, kteří nám opravovali naše dřevěné domečky na školní zahradě. Do rekonstrukce se postupně zapojili pan Gerlich, Jeleň, Barilla, Netolička, Buroň a pan Tichý.

Děkujeme za děti  a celý kolektiv zaměstnanců mateřské školy.

PŘÍCHOD JARA DO NAŠÍ ŠKOLIČKY

NÁŠ PONOŽKOVÝ DEN !

-"ponožky symbolizují nějaké chromozomy a já mám ten 21.ztrojený, protože mám Downův syndrom"

Naše školička se také zapojila... ve čtvrtek 21.3.2019.

REKONSTRUKCE DŘEVĚNÝCH DOMEČKŮ NA ZAHRADĚ MŠ

Naší MŠ se podařilo získat dotaci z projektů „My jsme malí zahradníci“ a „Polytechnika v MŠ V Zahradách s kamarádem Tvořílkem“. Abychom mohli projekty dotáhnout do zdárného konce, potřebovali jsme k tomu zrekonstruovat dřevěné domky na zahradě MŠ a vytvořit v nich dílnu na polytechniku a zahradničení.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat p. Ficovi, který se ujal práce s dětmi a od února do června jim bude přibližovat práci se dřevem, s opravdovým nářadím a společně pod jeho dohledem si děti vyzkouší zatloukání hřebíků, řezání, broušení a jiné.

Také chceme poděkovat p. Gerlichovi, který momentálně zajišťuje opravu domečků, které jsou v tuto chvíli nevyhovující. Budeme rádi, když se k němu přidají další ochotní tatínci.

Kolektiv MŠ

Organizace školního roku

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK- pro přihlášené děti od 20. - 24. 1. 2020

- „Saunička“ – návštěva školní infrasauny (dle rozpisu tříd)