Vítejte na stránkách mateřské školy V Zahradách

Nové opatření platné od 12.10.2020

Nové opatření platné od 12.10.2020

Vážení rodiče,
na základě vyhlášení nových vládních opatření, pozastavuji od 12. 10. 2020 v mateřské škole aktivity, u kterých dochází ke spojování dětí, a tyto aktivity nejsou nezbytné pro fungování naší organizace, tzn. tanečky, angličtina, školáček, saunování, divadelní a kulturní (plavání od 9. 10. 2020) aj. akce plánované v mateřské škole. Tímto krokem se snažím minimalizovat pravděpodobnost uzavření v MŠ z důvodu výskytu nemoci covid 19. V současnosti tato opatření plánuji do konce října 2020.
Děkuji za Vaše pochopení a respektování všech nastavených opatření, která v naší organizaci vzhledem k situaci máme nastavená (nošení roušek v budově, používání dezinfekce).
 
9. 10. 2020                                                                           Gabriela Smudová - ředitelka